• kontakt@clubroyal.pl

Olejki CannabiGold

Olejki CannabiGold

Olejki CannabiGold to doskonały suplement diety, który będzie przygotowany na bazie uzyskiwanych z konopi przemysłowych ekstraktów, w ramach których będziemy mieli wysoką zawartość kannabinoidów, flawonoidów, temperoidów oraz CBDa,CBG i CBC. Olejek 25% zawierać będzie gwarantowane badaniami laboratoryjnymi stężenie 25% CBD Stężenia podawane w naszych olejkach dotyczyć będą jedynie samego CBD. Inaczej niż w przypadku innych produktów w naszym produkcie będzie dostawać kwas kanabidiolowy właściwie gratis.

HemPoland to firma, która jest liderem na rynku przetwórstwa konopi przemysłowych w naszym kraju. Daje to gwarancję, że każdy produkt jest dobry jakościowo, ponieważ produkcja jest monitorowana i nadzorowana przez odpowiednich specjalistów. Nie ma tutaj wzbogacania produktów krystalicznym CBD, nie ma w trakcie produkcji żadnych syntetycznych dodatków. W produktach naszej firmy macie całkowite bogactwo, którym natura obdarzyła konopie a więc mamy tam pełne spektrum występujących kannabinoidów, terpenoidów oraz flawonoidów. Wszystkie produkty powstają w kontrolowanych warunkach i zajmują się nimi specjaliści z dużym doświadczeniem. Wykorzystywane są jednocześnie najnowocześniejsze technologie umożliwiające ekstrakcję.

Ekstrakty z konopi pozyskiwane są przy użyciu CO2. Pochodzą one od jedynego w Polsce prywatnego zakładu produkcyjnego, który będzie dedykowany w całości ekstrakcji dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym. Produkty jakie ma firma CannabiGold to doskonała propozycja, która przygotowywana jest w całości z konopi przemysłowych, które są uprawiane zgodnie z przepisami UE. Wykorzystywane przez firmę CanabiGold rośliny są przygotowywane jedynie z certyfikowanych odmian, które nie będą miały substancji o działaniu psychoaktywnym, bez używania pestycydów oraz środków, które służą do ochrony roślin. Preparaty nie są jednak w rozumieniu przepisów prawa leczniczymi środkami. Wszystkie olejki CannabiGols pakowane są w buteleczki, dzięki którym łatwiejsze staje się dozowanie i zwiększenie trwałości produktu. Nie będzie już problemu z trudnymi w dozowaniu pastami.

Nasz produkt ma jednolita oraz płynną konsystencję, dzięki temu macie pełną kontrolę nad tym jak wyglądać będzie dawkowanie produktu.

Udostępnij:

Polecamy

Olej konopny CBD

Zobacz